Menu
Alışveriş Sepetim

Sıkca Sorulan Sorular

Doğru bir beden ölçüsünü alabilmeniz için MEZURA'ya ihtiyacınız vardır. Ürün resimlerinin hemen altında bulunan "BedenTablosu" içeriğini inceleye bilir, doğru ölçüyü alabilmeniz için gerekli adımları takip edebilirsiniz.

Maalesef, gönderdiğimiz ürünün iadesi mevcut olmamakla birlikte, bu olumsuz koşulun oluşmasına neden olan faktör, kişiye özel dikim şartlarının göz önünde bulundurulmasıdır.

 Evet, değişim yapılmaktadır. Bu değişimin gerçekleşmesi ancak ürünün, beden ölçüleri ile farklılık göstermesi sonucu sağlanmaktadır.

Üretimini yaptığımız ürünler, Kalite kontrol ekiplerimiz tarafından uzun süren bir kontrol sürecine tabi tutulur ve onaylanan ürün müşterilerimize gönderilmek üzere kargolanır.

Satın aldığınız ürünü şeffaf bir paketin içinde, rengi ve kumaş kalitesini fark ederek teslim alır, ürünü onaylamanız halinde kuryeye ücretini teslim edersiniz. Ayrıca İnstagram'da  #shedosbutikgüzelleri etiketi ile arama yaparak sayfamızda müşterlilerimizin bizlerle paylaştığı ürünlerimizi  görebilirsiniz.

Atolyemiz Kaynarca mah. Kadirli sok. No: 12/A Pendik - İstanbul'da bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

 Hazırlamış olan standart kalıpların üzerinde bir bedenle karşılaşılması durumunda, kumaş kesimi ve kalıp konusunda yeniden hazırlık yapılmaktadır. Bu hazırlık genel olarak kumaş paylarının yeninden hazırlanması anlamına gelmekle birlikte, kumaşın metraj ölçülerinde yükselme meydana getirir.